Озонотерапія в Дніпрі

Озонотерапія – це сучасний метод безмедикаментозного і ефективного впливу на організм за допомогою озону, найбільш часто застосовується для омолодження шкіри, виведення шкідливих речовин, розщеплення жирів і т.д. Метод озонотерапії абсолютно безпечний і спрямований на боротьбу з порушенням обмінних процесів. Під час процедури, вводиться спеціальний медичний озон, що володіє системним і місцевим дією.

Метод терапії показаний для корекції вікових змін і боротьби зі зморшками, при вугрової висипки, облисінні, целюліті, для усунення рубців, стрий і т.д.

При озонотерапії використовується механізм лікування активним киснем, насичуючи їм організм, ми активізуємо організм на відновлення і регенерацію.

Наша шкіра щодня піддається цілому ряду чинників, що сприяють кисневого голодування епідермісу і як наслідок старіння шкіри. Перебуваючи у великому місті, вживаючи їжу насичену хімічними сполуками і навіть просто вдихаючи забруднене повітря – ми повинні піклуватися про свою шкіру. Під час озонотерапії відновлюється здорове вміст кисню, тим самим поліпшуються обмінні процеси, клітини починають більш інтенсивно працювати і ділиться, тим самим шкіра стає молодшою ​​і привабливішою.

Озон був синтезований в 19 столітті, коли відомий фізик Микола Тесла зміг у штучних умовах отримати активний кисень. Між іншим, саме цьому вченому ми вдячні за розвиток всього сучасного світу – починаючи від радіо і закінчуючи всіма електричними приладами.

Спочатку озон застосовувався виключно в антисептичних цілях для знезараження питної води, але тільки з часом медицина оцінила внесок відкриття в лікуванні навіть таких захворювань як гепатит. Масово використовували озон ще в 1915 року, для прискорення загоєння великих ран, виразок, опіків. Ще тоді була перевірена безпека методу і гарантована ефективність. Наприклад, було встановлено, що швидкість загоєння опіків шкіри збільшується практично в 5 разів і залишається менше дефектів, шрамів.

Сьогодні, безпеку озонотерапії не викликає сумнівів, але для того щоб виключити будь-які протипоказання, проводиться попереднє консультування лікарем і повне обстеження.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)