Отопластика в Дніпрі

Хірургічна корекція вух відноситься до естетичних операцій, найбільш часто виконуваних у дітей. Звичайно, їх роблять і в зрілому віці, але більшість пацієнтів – діти, які готуються піти в школу. Оскільки сильно відстовбурчені вуха розглядають як відхилення в розвитку вух або як легку вроджену деформацію з явною спадкової компонентою, то ці операції іноді оплачуються медичною страховкою.

Крім корекції відстовбурчених вух, існує ще кілька видів естетичних операцій на вухах. Однією з них є корекція чашоподібних вух – вроджений дефект при якому зовнішнє вухо стягується і приймає чашеобразную форму. Інша корекція мікротія, при якій зовнішнє вухо сильно недорозвинене або зовсім відсутній з народження. У літніх пацієнтів іноді зменшується мочка вуха або навіть все вухо.

За часів ренесансу, однак, жив італійський монах Агноло Фіренцуола, який привів критерії краси майже для всіх частин жіночого тіла, і він знайшов, що сказати про вчинені вухах: “Вони повинні бути не занадто маленькими, не дуже великими, зовнішній край повинен мати приємний колір насіння граната, і вухо має бути приємно зігнуто”.

Хоча Тальякоцци хірургічно відновлював ушкоджені вуха ще в 16 столітті, хірургія почала використовуватися для корекції вроджених дефектів вух не раніше кінця 19 століття.

Першу операцію з приводу відстовбурчених вух відносять до американця на ім’я Лайли. У 1881 році він оперував хлопчика, який дуже переживав через свої вуха, які сильно стирчать.

Видаливши шматочки хряща зі зворотним частини вуха, Лайли домігся помітного поліпшення. У цьому столітті було розвинене кілька методів зміни форми вушної раковини, і деякі з них дають стійкі і естетично приємні результати.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)