Мініабдомінопластика в Дніпрі

Звертаючись до пластичного хірурга, чоловік морально готується не тільки до позитивних змін у своїй зовнішності, але і до вельми непростому і тривалого періоду відновлення. Особливо якщо мова йде про таку серйозну операцію, як пластика живота. Але що, якщо потрібного результату можна досягти набагато менш травматичним способом?

Мініабдомінопластіка – обмежена підтяжка живота в нижньому його відділі, без переміщення пупка. На відміну від повної абдомінопластики, вона має меншу тривалість, більш легкий реабілітаційний період, а рубець в зоні бікіні після неї залишається менше помітний.

Настільки очевидні переваги компенсуються досить обмеженими можливостями: як свідчать практикуючі фахівці, абсолютна більшість пацієнток, що звертаються за пластикою живота, мають занадто багато шкірних і жирових надлишків, щоб можна було застосувати цей щадний варіант корекції.

Показання та види операції

Однією з основних проблем, ефективно вирішуються мініабдомінопластікой, є диастаз – розбіжність черевних м’язів, внаслідок чого живіт відвисає і випинається. Найчастіше з цим дефектом стикаються жінки після вагітності і пологів. Також, операція може бути показана в наступних випадках:

  • надлишкові жирові відкладення в області черевної стінки;
  • в’ялість шкіри і її обвисання;
  • стриї (розтяжки) в нижній частині живота.

Як проходить операція?

Перед тим як вибрати оптимальну хірургічну техніку, проводиться повне обстеження організму пацієнта: визначається загальний стан здоров’я, ступінь патологічних змін черевної порожнини, їх причина, можливі супутні хвороби.

За 2 тижні до операції необхідно припинити прийом лікарських препаратів, що впливають на згортання крові, не курити, не вживати алкоголь. Також, хірург може призначити спеціальну дієту, яка допоможе нормалізувати обмін речовин і попередити утворення підшкірного жиру.

Мініабдомінопластіка проводиться під загальним наркозом. Її тривалість становить близько 1,5-2,5 годин. Довжина розрізу (і, відповідно, майбутнього шва) може варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей пацієнта, зазвичай це не більше 10-15 см в довжину:

  • При періумбілікальной процедурі надлишкова шкіра і підшкірний жир видаляються через два циркулярних розрізу біля пупка, поле чого формується кисетний шов, який згодом стає малопомітним.
  • При процедурі з розрізом в області бікіні зайві тканини мобілізуються до рівня пупка, м’язи нижніх відділів передньої черевної стінки вшивають, надлишки жирової клітковини і шкіри видаляють. Розріз фіксується косметичним швом, додатково, при необхідності, проводиться зміцнення м’язового корсету.

Досить часто міні-пластику живота поєднують з іншими естетичними операціями: ліпосакції стегон, лобка, верхньої зони живота, колін, спини, боків, а також з підтяжкою або збільшенням грудей.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)