Мамопластика в Дніпрі

Збільшення грудей на сьогодні – це сама відпрацьована естетична операція, яка триває 40 хвилин і відразу дає яскраво виражені результати. На повне відновлення необхідно не більше місяця, хоча вже в перші тижні пацієнтка відчуває справжній комфорт і приплив позитивних емоцій від видимого перетворення. Вона отримує той вигляд і то відображення в дзеркалі, про яких завжди мріяла.

В ході збільшення грудей ми добиваємося непомітних рубців, не порушуємо функціональність молочних залоз і їх природну рухливість і обов’язково зберігаємо чутливість шкіри і сосково-ареолярного комплексу.

Виділяють три способи розміщення імплантатів: під молочну залозу, під великий грудний м’яз і комбіновано. Останні два варіанти виграшні в тому випадку, коли у пацієнтки спостерігається брак власних покривних тканин, кажучи більш звичною мовою – це дуже струнка і тендітна пацієнтка. М’яз добре притискає верхню кромку імплантату, тим самим досягається плавність ліній і контурів.

У своїй практиці ми віддаємо перевагу імплантатів останнього покоління, які мають довічну гарантію: Allergan (США), Mentor (США), та інші. Ці ендопротези найдовше присутні на світовому та українському ринках і встигли себе добре зарекомендувати протягом багатьох років застосування хірургами з різних країн.

Корекції молочних залоз (мастопексія, естетизація сосково-ареолярного комплексу, ін’єкційна аугментація)

Іноді доводиться чути, що пластичні хірурги тільки і роблять, що ставлять імплантати в область молочних залоз і, таким чином, створюють привабливу «силіконові груди».

Однак ж просте ендопротезування – тільки вершина айсберга. Хоча це правда, що збільшення грудей – найбільш затребувана операція у пластичній хірургії. Воно й зрозуміло: результат очевидний відразу, і можна негайно радіти новим формам. Але не все так просто, як здається на перший погляд.

Всі жінки різні, і їх фігури – теж. Щоб досягати високих естетичних і стабільних результатів, необхідно до кожної корекції підходити з математичною точністю, підвищеною увагою і докладати певних розумові зусилля, не кажучи про наявність смаку і великого досвіду.

У разі необхідності як в ході мастопексії, так і окремої корекцією проводиться зменшення і естетизація виду ареол, щоб вони були пропорційними, ідеально рівними і симетричними. Для цього також проводиться висічення частини псує вигляд шкіри, а потім найтоншими нитками накладається акуратний косметичний шов. Активно застосовується арсенал методик пластичної хірургії по корекції соска котрий западає, або, навпаки, занадто вираженого соска. Дані втручання не уявляють особливої ​​складності для досвідченого пластичного хірурга, приносять пацієнтці очікуваний результат при мінімальному ступені дискомфорту. Ерогенна чутливість при правильно виконаній корекції зберігається.

Операції, пов’язані з асиметрією, вимагають інтелектуального підходу, тонкого розуміння нюансів будови молочних залоз, а також великого досвіду. Методик маса, і від правильного вибору тактики залежить фінальний результат. Якщо в одних випадках достатньо установки трохи різних за розмірами імплантатів, то в інших операція може включати мастопексію, перенесення рівня субмаммарний складок, корекцію ареол або ареоли і той же ендопротезування, причому не факт, що обох молочних залоз.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)