Ліпосакція в Дніпрі

Мета косметичної операції – поліпшити зовнішній вигляд людини, наскільки це можливо. Для одних пацієнтів результат липомоделирование передбачуваним більше, для інших менше. На нього можуть впливати загальний фізичний стан і стан здоров’я, еластичність, природа шкіри, “целюліту”, кісткова структура, спадковість, гормони і різні інші чинники. Метою процедури є поліпшення форми тіла. Багато що з того, що визначає розміри і форми наших тіл, успадковано від наших батьків.

Наші гени управляють розподілом жирових клітин в тілі точно також, як вони управляють кольором наших очей і волосся. Це означає, що певна частина жирових відкладень зумовлена ​​генетикою, і від неї не можна позбутися дієтою або вправами. Саме ця частина є першим кандидатом на липомоделирование, хоча таким способом можна видалити надмірний підшкірний жир майже з будь-якої частини тіла. Області, найчастіше піддаються цій процедурі – це таз, стегна, живіт і підборіддя у жінок, підборіддя, груди, живіт у чоловіків.

Щоб зрозуміти, як липомоделирование може ефективно і перманентно змінити форму певної частини тіла, нам треба знати, що ми народжуємося з певним числом жирових клітин. Коли ми набираємо вагу, воно стає більше, а коли втрачаємо менше. Тому будь-яке зменшення числа жирових клітин – ефект перманентний. Саме і це робить липомоделирование.

Липомоделирование ефективно лише для видалення локалізованого жиру. Це не спосіб зменшення загальної ваги. Для передбачення можливого результату дуже важливим фактором є еластичність шкіри. У більш молодих людей шкіра більш еластична, тому може краще скорочуватися після липомоделирование, утворюючи гладку рівну поверхню.

Люди більш старі, з поганою еластичністю шкіри, можуть бути придатними кандидатами для липомоделирование, але для них більший ризик, що навіть після самої ретельної процедури у них залишаться невеликі нерівності і зморшки. Цю ситуацію можна порівняти з сильним схудненням. У молодих шкіра скорочується і залишається гладкою, а у людей похилого віку збирається в зморшки і складки. За цих обставин видалити можна лише невелика кількість жиру, не те шкіра стане ще більш нерівною. Якщо на даній ділянці є надлишок шкіри, то липомоделирование його видалити не може. Єдиний спосіб позбутися від надлишку шкіри – це посікти його.

На одних ділянках тіла еластичність шкіри більше, на інших багато менше. Наприклад, видалити жир з верхньої частини рук без підтяжки шкіри можна тільки у молодих пацієнтів. У літніх, після великої втрати ваги, після вагітності липомоделирование має супроводжуватися підтяжкою шкіри для відновлення форми. Якщо живіт, наприклад, розтягнутий вагітністю, то для хорошого результат може знадобитися, крім липомоделирование, ще й підтяжка живота. Останні кілька років пластичні хірурги почали використовувати новий тип липомоделирование, – поверхневе липомоделирование, яке робиться більш тонкими канюлями у верхній частині жирового шару. Цей метод має ту перевагу, що він покращує скоротливість шкіри. Це означає, що навіть для літніх пацієнтів, у яких шкіра втратила більшу частину своєї еластичності, можливо липомоделирование без збільшення нерівностей шкіри. Цю методику часто називають ліповаяніем, але це всього лише звичайне липомоделирование більш тонкими голками. Зараз воно освоєно більшістю хірургів, які роблять липомоделирование. Це загальна тенденція – використовувати все більш і більш тонкі голки для видалення жиру прямо з-під шкіри.

Нещодавно з’явився ще один метод – ультразвукове липомоделирование. У цьому методі кінчик голки вібрує, що призводить до розпаду жирових клітин. Мали місце заяви, що метод стимулює скорочення шкіри. На практиці виявилося, що у здорової пацієнта можна без ризику видалити традиційним Липомоделирование до 2-х літрів жиру. Більш нові методи, наприклад, ін’єкції сольового розчину з судинозвужувальними речовинами, дозволяють видаляти навіть більшу кількість без підвищення ризику для пацієнта. Звичайно, кількість втраченої пацієнтом крові під час операції завжди є найважливішим фактором. Тому сучасні методи мінімізації втрат крові дозволяють видаляти конвенційним Липомоделирование більше жиру.

Целюліт – це популярний термін для позначення горбів і западин шкіри над жировими відкладеннями. Ймовірно, вони викликаються втратою еластичних волокон в шкірі і тканини, які відокремлюють один від одного жирові частинки, через що ті зливаються в нерівні грудки. Шкіра, в якій розвинулися целюліту, важко піддається корекції. Люди похилого віку з целюлітом не повинні очікувати поліпшення від липомоделирование, але для молодих з хорошою еластичністю шкіри перспективи краще – можливо, їх целюліту не стануть гірше, і навіть можуть покращитися.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)