Лазерне видалення волосся в Дніпрі

Небажані волосся може бути безпечно і ефективно видалити за допомогою різних лазерів. У порівнянні з іншими методами видалення волосся, таких як віск, вищипування, крем для видалення волосся, лазери забезпечують більш ефективне лазерне видалення волосся з більш стійкими результатами.
Для досягнення оптимальних результатів для всіх типах шкіри, ми використовуємо супер довгий імпульсний лазерний діод (LightSheer).

Лазерна епіляція використовує різні довжини хвиль світла, що поглинається у вигляді тепла енергії в пігментованих регіонів волосяних фолікулів. Світлова енергія виробляє тепло пошкоджуючи клітини волосяного фолікула.

Лазерна епіляція є безпечним для використання на всіх ділянках тіла. Більшості людей потрібно приблизно від 5 до 7 сеансів лікування для отримання тривалого видалення волосся в даній області.

Для успішного лікування, корінь волосся повинні бути присутніми під шкірою під час лазерної терапії. З цієї причини, ми рекомендуємо, щоб не використовували віск або крем для видалення волосся між процедурами.

Після кожного лазерного лікування, зазвичай немає росту волосся протягом декількох тижнів, після чого виростає меншу кількість як правило, світліше, тонше і м’якше. З кожною наступною обробкою лазером, виростає все менше і менше волосся.

Залежно від області лікування, може бути деякий дискомфорт під час процедури. Для чутливих областях, таких як лінія бікіні або під пахвами, або для лікування великих площ, таких як повні ноги або спини, пацієнти можуть використовувати знеболюючий крем, який буде застосовується до початку лікування. Цей крем наноситься за одну годину до процедури, і значно мінімізує дискомфорт. Більшості пацієнтів не потребують знеболюючий крем.

Після лазерного лікування, можуть бути деякі рожевий колір і набряк лазерних обробленої області, які можуть тривати протягом декількох хвилин до годин.

Всі кольори волосся, за винятком білих і світлих волосся добре реагують на лазерне лікування. Залежно від волосся і поєднання кольору шкіри, лікар вибере оптимальну потужність для кожного конкретного пацієнта.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)