Лазерне лікування телеангіектазій в Дніпрі

Судинні зірочки (телеангіектазії) – це розширені внутрішньошкірні капіляри (дрібні кровоносні судини) червоного або синього кольору, діаметром 0,1-1,5 мм. У нормі діаметр кровоносних судин в шкірі людини становить приблизно 0,02 мм. Розмір, колір і форма судинних зірочок визначається їх походженням. Червоні і тонкі судинні зірочки, які не виступають над поверхнею шкіри розвиваються з капілярів і артеріол, ширші – з венул.

Це розширення кровоносних судин, які зустрічаються на всіх частинах тіла, особливо, на обличчі. Телеангіектазії викликаються численними факторами, включаючи гормональну терапію, пошкодження сонця, розацеа, деякими супутніми захворюваннями.

Ми використовуємо лазерні методи лікування. Деякі телеангіектазії зникають після одного-двох сеансів лікування. Інші пацієнти вимагають багаторазового відвідування для отримання бажаного результату. Шкіра після процедури трохи червоніє.

Самі по собі судинні зірочки не є небезпечними для здоров’я, але є сигналом про те, що судини потрібно зміцнювати. Крім того, судинні зірочки – помітний косметичний дефект.

Судинні зірочки (телеангіектазії) можуть з’являтися в різних місцях: червоні лінійні судинні телеангіектазії нерідко виявляються на обличчі, особливо на носі і щоках – дане захворювання називається купероз. На нижніх кінцівках частіше з’являються сині та червоні лінійні і деревоподібні телеангіоектазії, які й зірочками це інколи важко назвати. Швидше вони нагадують сітку. Це зазвичай наслідок розвитку варикозу вен нижніх кінцівок.

Причини, що викликають появу судинних зірочок, різноманітні. Серед них спадкова схильність, захворювання печінки, порушення венозного відтоку, порушення згортання крові, дисбаланс жіночих статевих гормонів, тривале навантаження на ноги у вертикальному положенні, вагітність і пологи. Провокувати появу судинних зірочок можуть надмірне перебування на сонці, зловживання солярієм, обмороження шкіри, гормонотерапія, глибокий пілінг шкіри обличчя і радіаційна терапія.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)