Корекція мочок вушних раковин в Дніпрі

Корекція мочок вушних раковин – одна з найпростіших естетичних операцій, яка спрямована на усунення дефектів, а також деформацій нижньої третини вуха. Найбільш затребувані процедури по зменшенню розміру і форми часточки вуха.

Показання

Дефекти нижньої третини вуха можуть бути вродженими або набутими.

Корекція мочки вуха показана при наступних її зміни:

 • розрив в результаті травми;
 • деформація в результаті установки «тунелів»;
 • занадто великий розмір;
 • розтягнуте отвір для сережок;
 • вроджені дефекти;
 • надмірна довжина;
 • ознаки старіння.

Протипоказання

За 2 тижні до проведення операції пацієнтові необхідно виключити прийом аспірину та інших препаратів, що знижують згортання крові.

Протипоказаннями до процедури є:

 • онкологічне захворювання;
 • порушення згортання крові;
 • будь-які важкі захворювання;
 • період менструації.

Види операції корекції мочок вушних раковин, їх опис

Пластика мочок вух – малоінвазивна операція, яка виконується під місцевим наркозом. Існує кілька способів корекції, що застосовуються в залежності від походження дефекту або деформації часточки вуха.

Пластика розривів мочок

Процедура займає 20-30 хвилин. Спочатку на мочці маркується лінія розрізу, потім видаляються рвані краї, а рана зашивається естетичними швами. На прооперовану область накладається пов’язка з антибактеріальним препаратом і пластир у вигляді смужок.

Видалення тунелів в мочках

Видалення тунелів займає більш тривалий час – до 40-50 хвилин.

На нижній третині вуха виконується розмітка, потім викроюються клапті шкіри, а крою поєднуються і зшиваються спеціальної лигатурой. Шви виходять більш великими, ніж при усуненні розриву.

Пластика збільшених мочок

Зменшення часточок вух може проводитися двома способами. Якщо причиною деформації є отвір для сережок, то в цьому місці вирізається трикутний клапоть, а краю зшиваються. Якщо ж цей дефект є вродженим, розріз виконують в природній складці між часточкою вуха і поверхнею особи. Останній метод застосовується також у випадку з приросли мочкою.

Пластика подовжених мочок

Спочатку проводиться розріз з внутрішньої сторони мочки. Далі вирівнюється її форма, иссекаются надлишки шкіри і накладаються шви. Операція триває 10-20 хвилин.

Ознаки старіння мочок

Ознаками старіння мочок є зморшки і обвисання. Як правило, для їх усунення використовуються філери з гіалуроновою кислотою.

Препарат вводиться у вигляді ін’єкції, а потім для найкращого розподілу речовини в цій області проводиться масаж. Філер розгладжує зморшки, надає мочок обсяг, а також скорочує розтягнуті отвори для сережок. Знос тканини в області вуха відбувається набагато повільніше, ніж на обличчі, тому результат процедури зберігається досить довго: до 12 місяців.

Результати пластики мочок

Мочка вуха після корекції набуває естетичний і красивий вид. Рубці, що утворилися в результаті процедури, зазвичай практично не видно. У зворотному випадку лікар може рекомендувати лазерну шліфовку.

Реабілітація

Після операції нижня третина вуха фіксується спеціальним пластиром. Шви видаляються на 5-7 добу. До цього часу слід уникати надмірних контактів з водою, перегрівання організму, фізичних навантажень. До занять спортом можна повернутися через 2 тижні. Вже через 3-6 місяців після операції можливо носіння сережок, однак прокол повинен виконувати хірург.

Можливі ускладнення

За умови дотримання лікарських рекомендацій ускладнення після корекції мочок вух виникають вкрай рідко. Можливе утворення гематом, набряків, які проходять самостійно, рідше – інфікування рани і утворення келоїдних рубців. У деяких випадках проводяться фізіотерапевтичні процедури для прискорення процесу загоєння.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)