Ін’єкції нейромодуляторів в Дніпрі

Серед методик омолодження шкіри, активно практикуються сучасної косметології, ін’єкції препаратів «Ботокс» набули найбільшого поширення по всьому світу. Будучи потужним міорелаксантом, отриманим в лабораторних умовах після очищення ботулінічного нейротоксин (найсильнішого в природі органічного отрути), ботокс широко застосовується практично у всіх сферах сучасної медицини, де лікування захворювань направлено на якісне придушення небажаної м’язової активності.

Чи не прибирати мімічні зморшки, якщо вони є або намічаються, – звичайно, можна. Але навіщо і для чого!? Адже існує метод, ефективність і безпека якого перевірена роками застосування в усьому світі, – ботулінотерапія.

Сучасна естетична медицина розвивається немислимими темпами, і на тлі нескінченної мультиплікації нових процедур і винаходи скоєних машин краси, корекція зморшок за допомогою «ботокса», якій як косметичної методикою недавно виповнилося 20 років, – це ціла епоха. Як епоха британської королеви Єлизавети, жінки з бездоганною репутацією, незаперечним авторитетом, непорушною і консервативної, але при цьому ідеально справляється з покладеними на неї обов’язками. Так і уколи ботокса рік за роком виконує свої воістину найсвятіші функції – ботокс ліквідує будь-які мімічні зморшки, надовго і всерйоз. Недарма не менше харизматична жінка нашого часу, актриса Кім Кетролл, світська левиця з невичерпної життєвої енергією, як-то заявила: «Ботокс – краще за чоловіків. На відміну від них, він ніколи не підводить ». Крім того, процедура є у всіх сенсах привабливою і з точки зору вартості уколів ботоксу.

Строго кажучи, «ботокс» – це не назва процедури. Це російська транскрипція назви препарату токсину ботулізму типу А – BOTOX – виробництва провідного космецевтичної концерну Allergan (США). Препарат настільки затребуваний у всьому світі, що його комерційна назва стала загальною назвою, яким часто позначають саму процедуру ботулінотерапіі. Тим часом, вона може виконуватися і з застосуванням інших аналогічних препаратів – наприклад, DYSPORT і XEOMIN. Три позначених препарату відрізняються по ряду параметрів, що стосуються їх формул, необхідних дозувань і здібностей розподілятися в місці введення.

Досвідчені лікарі нашої клініки підбирають найбільш оптимальний варіант корекції і препарат в кожному конкретному випадку. Не можна не зазначити, що останнім часом з’являється величезна кількість контрафактної продукції сумнівних фірм, бажаючих заробити на популярності «ботокса». Тільки клініка з бездоганною репутацією, досвідчений лікар-косметолог, сертифікований на роботу з певним препаратом токсину ботулізму, а також повна інформованість пацієнта про процедуру є гарантією успішного результату без ускладнень.

Дуже важливо «зловити» нові мімічні зморшки, поки вони ще не встигли зіпсувати зовнішність. Після низки корекцій обличчя звикає до свого життя без спотворює красу міміки, і зморшки перестають з’являтися навіть без корекцій. Так що перші уколи ботокса в область обличчя і в губи можна проходити і в 18 років, якщо на то, щоб «зробити ботокс», є строгі показання.

Ботулінотерапія дозволяє ліквідувати наступні зморшки:

  • Міжбровні вертикальні;
  • Лобові горизонтальні;
  • Периорбітальні променеві;
  • Періоральних променеві;
  • Підборіддя;
  • Шийні;
  • Індивідуальні різної локалізації.

Ботулінотерапія не викликає атрофії тканин і шкіри, алергічних і імунологічних реакцій. Перед процедурою проводиться детальна консультація у досвідченого лікаря-косметолога з метою визначення точного протоколу корекції, а також виключення протипоказань (прийом певних препаратів, вагітність, а також деякі хронічні захворювання). Тривала практика застосування препарату BOTOX, а також численні дослідження ботулінотерапіі з аналізом безлічі клінічних випадків свідчать, що ступінь дифузії даного препарату найбільш оптимальна – він досягає поставленої мети в м’язі-мішені, але фактично не виходить за її межі, при дотриманні приписів лікуючого лікаря. Це забезпечує точну корекцію дефектів. Проводить процедуру фахівець повинен володіти бездоганним знанням анатомії особи і мати сертифікат про закінчення курсів по застосуванню того чи іншого препарату токсину ботулізму типу А. Проте тільки багаторічний досвід і безліч задоволених пацієнтів є найкращою рекомендацією лікаря і гарантією того, що крім безпосередньої ліквідації зморшок буде збережена природність особи і міміка. Залежно від розв’язуваної проблеми варіюється доза препарату, кількість і локалізація точок його введення, а також глибина, на яку він доставляється.

Лікування ботоксом гіпергідрозу

Ін’єкції препарату BOTOX можуть ефективно блокувати не тільки надмірну мімічну активність, але і посилену роботу потових залоз. Гіпергідроз, або підвищене потовиділення, часом, стає причиною величезного дискомфорту і втрати відчуття якісного життя. Надмірна пітливість долонь, ступень, пахвових западин, спини і інтимних зон ускладнює підбір одягу, часто супроводжується виділенням неприємного запаху, що призводить до безперервного збентеження, а в кінцевому рахунку, – знервований. І все це не рахуючи низки шкірних захворювань, які зазвичай супроводжують гіпергідрозу. Існує кілька варіантів оперативного лікування гіпергідрозу (кюретаж, припинення симпатичних закінчень), які полягають у частковому руйнуванні потових залоз. Однак для пацієнтів, які заперечують для себе хірургічне лікування, «ботокс» незамінний. Після разової процедури уколів ботоксу в пахви або інші проблемні області активність потовиділення сповільнюється, тому можна забути про проблему на досить тривалий термін. Потім організм «звикає» до помірного потовиділенню.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)