Ін’єкція філерів в Дніпрі

Контурна пластика на сьогоднішній день досягла такого рівня, що дозволяє фахівцям буквально виліплює бажаний овал обличчя – створювати високі вилиці, ідеально гладкий перехід від носо-губної і Носослізний складок до щік, привабливі виразні губи, чіткий голлівудський подбородо. Наповнення м’яких тканин продовжує залишатися однією з найпопулярніших процедур. Як наповнювачі пропонують безпечний і зручний спосіб омолодження.

Наповнювач речовини може бути використаний для поліпшення зовнішнього вигляду тонких ліній, глибоких зморшок, рубців, збільшення обсягу губ і контуру обличчя. Ми використовуємо Juvederm®, Restylane®.

Одним із способів утримати красу і молодість є препарати на основі гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота – речовина, здатна утримувати воду в організмі (як відомо, причиною старіння шкіри є її зневоднення), а значить продовжувати молодість. Дана речовина є в тілі кожної людини, однак не в таких кількостях, щоб запобігти старінню шкіри. Цю функцію беруть на себе препарати на основі гіалуронової кислоти. Ці препарати випускаються у вигляді гелів, за допомогою яких проводиться ін’єкція філерів на основі гіалуронової кислоти (введення гелю в підшкірне простір). Там цей препарат створює потрібний обсяг, внаслідок чого шкіра стає пружною, еластичною, значно молодшою. Ці ін’єкції гіалуронової кислотою і є відома контурна пластика.

Контурна пластика обличчя – оптимальне рішення для пацієнтів, у яких вікові зміни поки не мають глибинного характеру і виражаються тільки в мімічних зморшках і позначилися носогубні складки. Так, контурна пластика очей – ідеальний спосіб позбутися від мімічних «гусячих лапок». Крім того, філлерние методики дозволяють здійснювати незначні корекції рис обличчя, надаючи їм нові контури, – саме тому дане косметологічне напрямок одержав таку назву.

Контурна пластика проводиться протягом усього 30 хвилин, ефект омолодження помітний вже відразу. Ін’єкції філерів на основі гіалуронової кислоти нешкідливі, оскільки ця речовина є природним компонентом людського організму.

Повторювати ін’єкції гіалуронової кислотою потрібно в міру втрати ефекту. Це може бути як кілька місяців, так і рік-два. У кожному організмі процес зменшення концентрації цієї речовини проходить по-різному.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)