Хімічні пілінги в Дніпрі

Хімічний пілінг являє собою процедуру нанесення на шкірний покрив препаратів на основі різних кислот. Їх дія спрямована на відлущування клітин поверхневого шару шкіри різної глибини, в залежності від сили і типу речовини. Відбувається очищення пір сальних залоз, а за рахунок поверхневого пошкодження відбувається активна регенерація і стимуляція клітин шкіри, що в кінцевому підсумку призводить до активному виробленню колагену і еластину.

Існує кілька типів хімічного пілінгу. Їх класифікують в залежності від сили впливу кислоти:

Поверхневий пілінг (в разі, якщо порушується верхній роговий шар). До цієї категорії входять мигдальний, піровиноградна, гліколевий, ретиноєвий. Застосовують для корекції невеликих зморшок, а також при неглибоких пігментних плямах і профілактики їх виникнення. Прекрасно бореться з ознаками біологічного і фотостаріння шкіри, а також таким неприємним явищем, як розтяжки (Стрий). Для посилення ефекту поверхневі пілінги часто комбінуються з більш глибокими видами.

До серединному типу відносять пілінг TCA на основі трихлороцтової кислоти, Джесснера-пілінги (комбіновані). Вплив відбувається на епідерміальний шар шкіри, яка вражена глибокими зморшками або рубцями. Особливістю такого пілінгу є допустимість його використання навіть у молодому віці.

Глибокий пілінг – самий радикальний, оскільки в даному випадку дія препарату поширюється на весь епідерміс, аж до базальної мембрани. Сюди відносять феноловий пілінг, який забезпечує стійкий результат після остаточного загоєння шкіри.
Проводиться процедура хімічного пілінгу строго в умовах косметологічного кабінету кваліфікованим фахівцем, який попередньо оглянувши вашу шкіру, визначив її тип і дав необхідні рекомендації по домашньої підготовки.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)