Фотопошкодження шкіри в Дніпрі

Гіперпігментація шкіри – захворювання, яке виражається у виникненні коричневих плям різних розмірів і відтінків на шкірі обличчя і тіла, які характеризуються ущільненням рогового шару. У пігментації шкіри бере участь меланін, що виробляється особливими клітинами меланоцитами. Іноді трапляється, що його виробляється занадто багато, звідси і виникає дана проблема.

Колір плям залежить від декількох факторів, у тому числі від кількості кровоносних судин шкіри, розподілу пігментів і рельєфу шкірного покриву. Найчастіше гіперпігментація виникає на обличчі, кистях рук, в області грудей.

Види

  • Веснянки – плоскі, невеликі за розміром цятки, що з’являються на шкірі обличчя, рук, грудей, спини. Найчастіше можна зустріти у людей зі світлим типом шкіри і рудим волоссям. Такі освіти не лупиться.
  • Невуси (родимки) – бувають абсолютно різних форм і розмірів. Представляють гладкі або покриті волоссям новоутворення, які повільно ростуть протягом усього життя.
  • Мелазми – вид пігментних плям, що виникає після інсоляції (сонячного опромінення), а також прийняття цитрусових або мінеральних масел. Шкіра стає дуже чутливою до ультрафіолетових променів. Влітку вони більш темніше, а взимку світлішають.
  • Хлоазми – буро-червоні плями виникають внаслідок внутрішніх причин (будь-яких захворювань органів і систем). По виду вони темні і мають нерівні форму і поверхню.
  • Старечі плями (лентіго) з’являються, як правило, в осіб старше 40 років. Локалізація таких плям: шия, обличчя, кисті рук. Мають ущільнену структуру. За кольором від жовтуватих і темно-коричневих до чорних. Причина появи – нерівномірний розподіл пігменту меланіну у верхніх шарах шкіри.

Гіперпігментація (фотопошкодження шкіри). Ми використовуємо найновіші технології для лікування, таких захворювань як хлоазма (маска вагітних), гіперпігментація після запалення (звичайні вугри, псоріаз, травми шкіри).

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)