Брахіопластика в Дніпрі

Брахіопластика займає особливе місце в пластичної хірургії тіла, адже внутрішня поверхня передпліччя красномовно говорить про вік і не завжди піддається корекції фізичними вправами. Пластика рук дозволяє ефективно боротися з віковими змінами.

Брахіопластика – це хірургічна операція, пов’язана з видаленням надлишку жирової клітковини і шкіри в області передпліч. Після видалення надлишків, шкіра підтягується і фіксується так, щоб забезпечити виражений ліфтинг-ефект.

Показання
Пластична хірургія рук показана пацієнтам, яких турбують ознаки вікових змін. Шкіра втрачає пружність і еластичність в результаті гіпотрофії м’язових тканин, різкої втрати ваги, а також в силу спадкової схильності. Естетичні недоліки, що мають виражену форму, не піддаються фітнес-корекції, що призводить до необхідності хірургічного втручання.

Протипоказання
Для проведення брахіопластики існує ряд протипоказань, як загальних (цукровий діабет, інфекційні, онкологічні та серцево-судинні захворювання), так і специфічних:

  • Надлишкова вага. При ожирінні пластика рук проводиться після ліпосакції.
  • Захворювання лімфовузлів і операції на них в анамнезі.
  • Підвищене потовиділення в області пахвових западин.
  • Значна втрата ваги в планах.
  • Мастектомія в анамнезі.

Відсутність або наявність протипоказань визначається на етапі передопераційного обстеження. За кілька діб до передбачуваної операції пацієнт повинен повністю відмовитися від лікарських засобів, що впливають на згортання крові, а також утриматися куріння.

Як проходить операція
У переважній більшості випадків брахіопластика здійснюється під загальним наркозом. Вид анестезії підбирається індивідуально.

Тривалість операції залежить від обсягу втручання і в зазвичай не перевищує 1,5-2,5 годин. Хірург робить акуратний надріз від пахвовій западини до ліктя, після чого видаляється зайва жирова тканина. Надлишкова шкіра відсікається, а м’які тканини підтягуються і закріплюються косметичним швом.

Надрізи можуть виконуватися в різних варіантах:

  • У вигляді букви Т – найбільш поширений метод.
  • Якщо шкіра дуже в’яла розріз виконують у вигляді «риб’ячого хвоста».
  • Надріз буквою S дозволяє зробити шов менш помітним.

У легких випадках, коли косметичний дефект незначний, фахівці застосовують трансаксіллярний метод, що дозволяє видалити надлишок жирової тканини через невеликий надріз в пахвовій западині. Провисшую шкіру фіксують у плеча. При цьому шов практично непомітний для оточуючих.

Відновлення після операції

Тривалість відновного періоду прямо пропорційна складності операції. Якщо втручання незначне, пацієнти залишають стаціонар в той же день. Більш складні операції вимагають відновлення протягом декількох діб. У післяопераційний період зазвичай призначаються анальгетики, оскільки наявність рубців супроводжується больовими відчуттями.

Через 1-2 тижні пацієнтові знімають шви, проте повний косметичний ефект можна очікувати тільки через 6 місяців. До цього часу рубці стають менш помітними. Набряки і гематоми після операції вважаються нормальним явищем і повністю пропадають протягом 2-3 тижнів.

У період відновлення буде потрібно компресійну білизну для фіксації змін. При цьому важливо не допускати різких рухів і напруження м’язів рук. Особливу увагу потрібно приділяти гігієні в області рубця, уникаючи попадання вологи на шов. Рухливість рук повністю відновлюється протягом 3-4 місяців.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)