Блефаропластика в Дніпрі

Найчастіше пацієнти середнього віку вдаються до пластичної хірургії, щоб отримати більш молоде і живе вираз очей. Іноді і молоді пацієнти хочуть щось зробити зі своїм втомленим, заплилим поглядом. Існують генетичні особливості, які виправдовують таку мотивацію і у молодих людей: “генетично зумовлене” накопичення жиру під нижніми або верхніми століттями.

Зазвичай, проте, перші ознаки старіння проявляються, коли ми досягаємо 30 або 40, і саме навколо очей. Процес старіння супроводжується зміни в шкірі, яка втрачає свою еластичність і починає розтягуватися і обвисати. Така втрата еластичності дозволяє випинатися жиру навколо очей, що можна розглядати як невеликі “жирові грижі”. Збільшення надлишок шкіри на лобі і наростаюче провисання брів вносить свій внесок у зовнішній вигляд верхніх повік.

Як згадувалося раніше, косметична хірургія, що дозволяє людям виглядати молодше, зародилася в самому початку цього століття. З’явилися різноманітні методи видалення надлишкової шкіри з верхніх і нижніх повік (блефаропластика). У більшості випадків шкіра просто вирізувалася, що часто призводило до зміни форми самих очей, і після операції у пацієнтів виникали проблеми.

З тих пір методи вдосконалилися, і в останні роки з’явилася тенденція видаляти все менше і менше шкіри. Замість цього зусилля спрямовані на модифікацію нижчих м’язів і видалення або переміщення жиру в століттях. Метою хірургії верхньої повіки є поглиблення супраорбитальной складки, яка надає очам більш відкритий і живий погляд.

У деяких випадках операція показана не тільки для поліпшення зовнішнього вигляду. Зокрема, в більш старшому віці повіки можуть провиснути настільки, що затуляють поле зору. У людей похилого віку також шкіра буває настільки нееластична, що нижню повіку відстає від очного яблука, що викликає хронічний кон’юнктивіт або сльозотеча. Для виправлення цього дефекту нижні повіки треба натягнути і підняти.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)