Про клініку

Дізнайтеся більше про нашу клініку

Ласкаво просимо в Артмедіку!

Клініка пластичної хірургії та косметології «Артмедіка» була заснована в 1991 році. Протягом 30 років клініка «Артмедіка» під керівництвом доктора медичних наук Макарчука Олександра Івановича внесла великий внесок у розробку і тестування багатьох пристроїв і створення методів лікування, які в даний час використовуються в усьому світі.

Наша клініка спеціалізується на пластичної хірургії, дерматокосметології і дерматопатології, лазерної хірургії, а також пропонує широкий спектр естетичних послуг. Ми пропонуємо повний набір новітніх протоколів лікування, продукти і ефективні технології для створення і підтримки здорової шкіри. Клініка «Артмедіка» використовує дерматокосметологічні, лазерне і хірургічне лікування «state of the art».

Пріоритетом для нашої клініки є безпека пацієнтів, тому всі лазерні процедури, ін’єкції, хірургічне лікування виконуються високопрофесійними сертифікованими лікарями (див. розділ «Фахівці»).

За більш, ніж 30-річний досвід роботи ми накопичили знання і професіоналізм і створили свою тактику для зменшення постоперационного періоду і комбінації малоінвазивних процедур з хірургічними.

Пластична хірургія від доктора Макарчука – це відчуття міри, стилю, пропорцій, завдяки чому ми отримуємо бездоганний результат. Вся наша робота зосереджена на отриманні результату.

0
Лет успешной работы
0
Лучших специалистов
0
+
Высококачественных услуг

Не важливо, скільки лікарів Ви бачили раніше, у нас Ви знайдете методи лікування, які дійсно працюють для Вас! Приходьте за здоров’ям шкіри!

Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)