Абдомінопластика в Дніпрі

Пластика живота – одна з найбільш відпрацьованих в хірургії краси операцій. Вона може бути масованої, коли потрібно видалити значний шкірно-жирової фартух, сформувати нову лінію талії і розташування пупка. Може бути мінімальною, якщо пацієнт бажає лише підтягнути ослаблену шкіру в нижній частині живота (такий дефект найчастіше зустрічається у жінок після пологів). Або ж вид і форма живота влаштовують жінку (або чоловіка), але її (або його) турбує той факт, що навіть при посилених заняттях фітнесом не купується пружний прес. Проблема в даному випадку, швидше за все, в тому, що розійшлися абдомінальні м’язи, і це, логічно, зводить нанівець всі мрії про ідеальний животі. Кілька швів, і проблема буде вирішена.

Протокол проведення абдомінопластики всім добре відомий, тому що він неодноразово описаний в багатьох видань і на сторінках Інтернет-ресурсів: під загальною анестезією здійснюється відшарування шкіри і тканин, після чого все зайве відсікається. При необхідності формується новий пупок і зшиваються розійшлися м’язи живота. Потім пошарово накладаються косметичні шви. Після – антисептична пов’язка. На завершення надаватися компресійну білизну, що забезпечує фіксацію отриманих результатів операції. Потім пацієнт протягом місяця перебуває під самим пильним контролем лікаря, який знімає шви через 10 – 12 днів після пластики, стежить за станом рубця, видає вичерпні рекомендації по режиму і необхідним реабілітаційним заходам.

Про це мало говорять відкрито, але найпоширеніше і неприємне ускладнення після абдомінопластики – це тривале загоєння рубця і утворення сіроми.

Ці проблеми можуть іноді зводити нанівець всі позитивні емоції, які повинні виникати у пацієнта від виду свого гладкого і рівного живота після операції.

Ми намагаємося робити все, щоб звести цей відсоток ускладнень до можливого мінімуму. У цьому, зокрема, нам допомагає вироблена система післяопераційного ведення пацієнта, яке здійснюють наші лікарі-косметологи.

Після закінчення півроку і року після операції, коли рубці остаточно сформуються, ми оцінюємо результат і робимо кроки по ліквідації видимості шва. Це можуть бути різні варіанти шліфувань, що послаблюють натяг тканин ін’єкцій, а також терапевтичний догляд.

Поділитися посиланням


Адреса

вул. Володимира Антоновича, 65 (вул. Свердлова, 65)
6-й поверх, Лікарня швидкої допомоги
м. Дніпро, Україна, 49006

Телефони

(056) 770-10-02
(056) 770-14-44, (056) 770-12-98
(095) 230-07-07 (Vodafone)
(067) 632-09-48 (Київстар)